قالب وردپرس افزونه وردپرس

گزارش تصویری

گزارش تصویری از برگزاری همایش عدالت خواهی که از تلویزیون پخش شد

همایش ملی عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی همزمان با ۱۴ مرداد ماه، سالروز صدور فرمان مشروطیت در تالار شهریار دانشگاه آزاد واحد تبریز برگزارشد. دانشگاه آزاد اسلامی تبریز میزبان همایشی با عنوان ” عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی” همزمان با ۱۴ مرداد ماه سالروز صدور فرمان مشروطیت بود که در …

توضیحات بیشتر »

امام جمعه محبوب تبریز: همایش «عدالت‌خواهی از مشروطه تا گام دوم انقلاب» گامی بسیار ارزشمند است

حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم در نشست شورای راهبردی همایش ملی "عدالت‌خواهی از انقلاب مشروطه تا گام دوم انقلاب" اظهار کرد: سه محور "عدالت، عقلانیت و معنویت" جوهره اصلی حرکت توحیدی جمهوری اسلامی ایران برای تحقق جامعه توحیدی عادلانه است. 

توضیحات بیشتر »

پخش خبر برگزاری اولین اجلاسیه همایش از اخبار شبکه سهند

در راستای برگزاری همایش ملی “عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی” پیش همایشی در قالب اجلاسیه تخصصی با حضور معلمان و اساتید تاریخ و علوم اجتماعی استان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان برگرار شد.

توضیحات بیشتر »

اجلاسیه تخصصی همایش ویژه فرهنگیان و معلمان تاریخ برگزار شد

در راستای برگزاری همایش ملی "عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی" پیش همایشی در قالب اجلاسیه تخصصی با حضور معلمان و اساتید تاریخ و علوم اجتماعی استان آذربایجان شرقی در سالن اجتماعات اداره کل آموزش و پرورش استان برگرار شد.

توضیحات بیشتر »