قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری

گزارش تصویری از برگزاری همایش عدالت خواهی که از تلویزیون پخش شد

همایش ملی عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی همزمان با ۱۴ مرداد ماه، سالروز صدور فرمان مشروطیت در تالار شهریار دانشگاه آزاد واحد تبریز برگزارشد.

دانشگاه آزاد اسلامی تبریز میزبان همایشی با عنوان ” عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی” همزمان با ۱۴ مرداد ماه سالروز صدور فرمان مشروطیت بود که در آن مفهوم عدالت در قالب مقالات و سخنرانی های مورد کنکاش قرار گرفت.

مفهوم شناسی عدالت از نهضت مشروطه تا انقلاب اسلامی ، مطالعه تطبیقی آرمان عدالت‌خواهی در نهضت مشروطه، انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم ، آسیب شناسی آرمان عدالت‌خواهی و مسئله نفوذ در نهضت مشروطه، انقلاب اسلامی و بیانیه گام دوم دولت سازی ، تمدن سازی و مسئله عدالت خواهی، آینده‌پژوهی و مسئله عدالت‌خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی ، عدالت ، عدالت خواهی و پیشتازی آذربایجان و تبریز از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی و عدالت خواهی در گفتمان مرجعیت و رهبری از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی از محورهای این همایش یک روزه بود.

مطلب پیشنهادی

موزیک ویدیو ستارخان با صدای سالار عقیلی

این کلیپ توسط دبیرخانه همایش عدالت خواهی از نهضت مشروطه تا گام دوم انقلاب اسلامی تهیه شد و در همایش پخش گردید و در این کلیپ که از تیتراژ سریال ستارخان با صدای سالار عقیلی استفاده شده به زندگی ستارخان سردار ملی قهرمان مشروطه پرداخته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *